Канали так званого “пулу Віктора Медведчука” “112 Україна”, NewsOne і ZIK фінансувалися з боку Росії як мінімум на етапі їх придбання.

Про це напередодні в інтерв’ю виданню LB.ua заявив міністр культури Олександр Ткаченко.

Журналістка Соня Кошкіна, яка безпосередньо брала інтерв’ю, зазначила, що в історії з санкціями по трьох каналах Ткаченко – одна з ключових дійових осіб.

Міністр сьогодні розкрив інформацію про те, що особисто бачив документи, на підставі яких було прийнято рішення заблокувати їх роботу: були отримані достовірні дані про фінансування їх роботи з боку Російської Федерації. Він зазначив, що мова йде про підозру в фінансуванні тероризму.

При цьому поки правоохоронці відмовляються надати докази, посилаючись на продовження слідства. Кошкіна в своєму телеграм-каналі написала, що соратники Медведчука не пробачать такого кроку і незабаром очікується “ответка”.

“В історії з санкціями по трьох каналах міністр культури Олександр Ткаченко – одна з ключових дійових осіб. Хоч він за посадою і не член РНБО, але в процесі приймає дуже активну участь (говорить, навіть був одним з авторів ідеї про блокування). Ясно: “медведчуки” – калачі терті, подібне не подарують / не пробачать, і “ответка” прилетить серйозна. Швидше за все, не одна.

Сьогодні Ткаченко докладно розповідає, як уникнути “відкату”, які юридичні і технічні деталі важливі (саме в них, як ми пам’ятаємо, криється диявол) “, – прокоментувала інтерв’ю Кошкіна.

Також повідомлялося, що народний депутат України, один з лідерів партії “Опозиційна платформа – За життя”, кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук спробував зустрітися з президентом України Володимиром Зеленським вночі 15 лютого.

Про це повідомляє наближений до ОП телеграм-канал “Таємниці депутата”.

Відзначається, що в “ОПЗЖ” бояться нового засідання Ради національної безпеки і оборони України, яке має відбутися 19 лютого. Точний порядок денний засідання в даний час невідомий, однак не виключено, що мова буде йти про санкції щодо соратників кума Путіна.

Повідомляється про те, що “ОПЗЖ” регулярно відправляє своїх представників до Офісу президента, але провести переговори не виходить. Пізніше стало відомо, що сам Медведчук “послав гінця” на Банкову з метою узгодити свій візит до Зеленського, але й в цьому випадку йому відмовили у зустрічі.

“Гінця відправили назад з поганими новинами. Аудієнції не буде”, – йдеться в повідомленні.