У пресцентрі Міністерства оборони України повідомили, що загалом на усій лінії фронту в Україні перебуває приблизно 369 тисяч російських військових, які беруть участь в бойових діях проти України.

Загалом протяжність лінію фронту становить 1000 – 1200 кілометрів, отже можна вирахувати щільність розміщення окупаційного війська.

Про це також на своєму ютуб-каналі розповів військовий експерт Олег Жданов. Він пояснив, чому не варто панікувати через цю кількість російського угруповання.

За словами експерта, лише третина із зазначеної кількості росіян перебуває на передовій.

Але більша частина росіян розташовується у глибині фронту, в другому ешелоні, або в резерві, розповів Олег Жданов.

“Частина перебуває на окупованому півострові, на береговій лінії в Бердянську, Маріуполі тощо, решта – розкидана по гарнізонах на тимчасово окупованих територіях”, – додав експерт.

Жданов також повідомив, що за останніми даними, окупаційні сили нараховують близько 315 військових формувань і близько 6000 одиниць важкого озброєння перебуває на території України.

Генштаб ЗСУ 28 квітня заявив, що ворог втратив у війні проти України вже 189 460 військових, а щоденні втрати вимірюються сотнями.

Як зазначають експерти, Росія пришвидшує темпи мобілізації. Керівник ГУР Кирило Буданов проінформував, що там в середньому щомісяця мобілізують близько 20 тисяч людей.

Стало відомо, що на окупованій частині Донбасу все частіше виписують поранених мобілізованих не дочекавшись їхнього одужання, а про реабілітацію навіть не мовиться. Окупаційна влада змушує лікарські комісії визнавати всіх чоловіків по максимуму придатними або ж обмежено придатними.