З’явилась інформація, що окупанти тікають з Полог Запорізької області.

“Окупанти вирішили передислокувати лікарню з тимчасово окупованих Полог до Маріуполя. Жителі повідомляють, що з місцевої лікарні вивозять все, що уціліло. А поблизу Полог чутно автоматні та кулеметні черги». – повідомив мер Мелітополя Федоров.

Також зазначимо, компанія Boeing хоче постачати Україні високоточні снаряди GLSDB, які можуть досягати до 150 кілометрів. Така дальність неабияк допоможе ЗСУ.

Від характеристик снарядів в окупантів починають тремтіти руки. Гіпотетично вони можуть діставати до аеродромів та баз противника. Про це розповів речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

За допомогою снарядів можна давати відповідь Росії. Зокрема, й по енергетичній структурі. Ігнат наголосив, що ці боєприпаси можуть серйозно допомогти на полі бою, адже це високоточна зброя. Однак речник одразу зазначив, що від заяв до їх реалізації може пройти певний час.

Коли вони будуть у нас, та ефективно знищуватимуть, тоді будемо радіти цьому,
– додав Ігнат.

Редактор Defense Express Олег Катков також зазначав, що зброю для України не беруть з повітря, а замовляють, наприклад, Міноборони США за гроші американського бюджету. Тобто компанія Boeing пропонує передавати Україні GLSDB, щоб отримати за це гроші від США. Наразі офіційної відповіді від Пентагону не було.