Вибухи в районах своїх військових баз РФ вже давно стали для самих окупантів буденністю. Наші сили приземляють авіацію агресора і лише за за останні три дні безпілотники знешкодили п’ять ворожих літаків на таких аеродромах, як «Сольці» та «Шайковка».

Однак джерела в розвідці поділилися з 24 каналом просто шокуючою інформацією. Як виявилось, дронами в період з 19 по 21 серпня уражено 5 російських суден за цей час. Серед них – стратегічні бомбардувальники.

Власне, вранці 19 серпня БпЛА вдарили по військовому аеродрому у Сольцях, що в Новгородській області. Внаслідок цього було знищено бомбардувальник Ту-22М3, який може переносити смертоносні ракети типу Х-22.

Окрім того, згодом стало відомо, що ще два літаки були уражені на цьому військовому летовищі Росії.

Зазначається, що цей військовий аеродром розташований за понад 650 кілометрів від українського кордону. Тому й були припущення, що дрони по ньому запускали з території Росії. На базі летовища є найбільша в регіоні злітно-посадкова смуга.

А от уже вранці 21 серпня в Калузькій області Росії на аеродромі «Шайковка» внаслідок атаки дронів було пошкоджено два російських бомбардувальники. Вочевидь, вони причетні до завдання ударів по українських містах.

У Кремлі, по класиці, почали брехати про нібито «успішну роботу» так званої «російської ППО» та «ліквідацію всіх повітряних цілей». Водночас там поспішили заспокоїти, що постраждалих через удари нібито немає.