У мережі з’явилися чутки про бійку між головою Офісу президента Андрієм Богданом і главою Служби безпеки (СБУ) Іваном Бакановим, яка нібито сталася в будівлі ОПУ на вулиці Банковій в Києві, на що відреагував і сам Богдан.

Про “інцидент” в Facebook повідомив журналіст Станіслав Речинський.

За його словами, причиною конфлікту було призначення начальника Головного слідчого управління СБУ. Богдан нібито виступав за кандидатуру заступника голови СБУ Дмитра Нескоромного, Баканов – за Василя Вовка, який раніше обіймав цю посаду.

“Команда Зе пішла в рознос. У середу на Банковій побилися Баканов і Богдан. Богдан з тих пір на роботу не виходить. Причина конфлікту – призначення начальника ГСУ СБУ. Богдан хотів Нескоромного. Баканов – Вовка. Богдану вибили зуб. Крім того, Зе підписав Подання Баканова на звільнення двох заступників голови. Бухарева і Нескоромного. Дублик не підписав. Баканов – це Коломойський. І він зараз фактично керує СБУ. і це погано “, – написав Речинський.

Відома журналістка Соня Кошкіна, підтвердила інформацію.

“Фактаж весь підтверджую – перевірила. І по Богдану теж. Оцінки і акценти у мене дещо інші, але поки залишу їх при собі – зараз важливий саме фактаж”, – заявила вона.

У той же час, незабаром після появи чуток, сам Богдан опублікував на своїй сторінці в Facebook фото, на якому глава ОП в гримі сидить на якомусь застіллі (певно – Хеллоуінському). Знімок супроводжується іронічним підписом:

 “Баканов не трапляйся на моєму шляху! Наступного разу вип’ю всю кров. Будеш кішкам хвости крутити!”  – тим самим натякнувши не фейки та спростувавши інформацію Кошкіної і Речинського. Припускають, що саме слова Кошкіною й прокоментував Богдан, адже додав в кінці посту про «кішкам хвости крутити».

В свою чергу, заступник голови ОП Тимошенко заперечує цей факт на своїй сторінці:
“Ми спростовуємо цю інформацію, хоча особливого спростування вона не потребує, бо є вигаданою від початку і до кінця”

Зазначимо, раніше, Глава Офісу президента Андрій Богдан розповів про те, що президент України Володимир Зеленський втомився від негативу і сприймає його болісно.

«Він втомився … Це втома від негативу. Тому що дуже багато негативу на нас ллється із засобів масової інформації – він це дуже болісно сприймає. Я більше звик, я іноді йому кажу: «Перестань читати Фейсбук, перестань читати Інтернет, це перекручена інформація. Суспільство не так розуміє ті чи інші дії ». Це 100 відсотків правди. Але для нього це дуже болісно».