Президент України Володимир Зеленський привітав воїнів та ветеранів із Днем інженерних військ та Днем ракетних військ і артилерії, згадавши в останньому про розведення сил на Донбасі. Про це повідомляє пресслужба ОПУ.

“Вітаю вас із Днем ракетних військ і артилерії. Воїни-артилеристи завжди вважалися елітою війська та вирізнялися своєю організованістю, злагодженістю, точністю у розрахунках і влучністю вогню та ударів… Завдяки вашому професіоналізму у боях з російським агресором на Сході України збережено тисячі життів українських воїнів та цивільного населення. Вимагаю від вас і сьогодні, в умовах розведення військ, тримати “порох сухим” та бути одними із гарантів тиші, миру і безпеки по усій лінії зіткнення”, – зазначив Зеленський.

У привітанні із Днем інженерних військ Президент відзначив, що “на сьогодні цей потужний рід військ спроможний якісно виконувати завдання інженерного забезпечення в усіх видах бою”.

“Щоденно перебуваючи на межі ризику, ви самовіддано розміновуєте тисячі квадратних кілометрів української землі, проводите фортифікаційне обладнання бойових позицій, створюєте надійні смуги інженерних загороджень. Надважливою є ваша допомога місцевому населенню у відновленні інфраструктури міст і сіл українського Донбасу, зруйнованої російським агресором”, – вказав Глава держави.

Нагадаємо, раніше, Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна і Північноатлантичний альянс проведуть спільні навчання в Чорному морі. Про це заявив український президент на спільній прес-конференції з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

Зеленський під час промови також повідомив про необхідність співробітництва з НАТО у питанні кібербезпеки.

“Україна і НАТО проведуть спільні навчання в Чорному морі”, – заявив Зеленський.

Окрім того, під час зустрічі український президент Володимир Зеленський наголосив, що його пріоритетними напрямками в роботі залишаються боротьба з корупцією та розбудова громадянського суспільства:

“Щодо захисту прав національних меншин ми запевнили союзників, що Україна виконує всі рекомендації Венеціанської комісії щодо Закону України «Про освіту». Навіть більше, шість із семи рекомендацій українська сторона вже виконала”.