Мер Дніпра Бориса Філатов не пошкодував епітетів для характеристик журналіста Дмитра Гордона та ексголови Офісу Президента Андрія Богдана. Неабияк обурило міського голову інтерв’ю, яке Богдан дав Гордону.

Свою думку, яскраво приправлену міцними словами, Філатов опублікував у соцмережах. Так Богдана мер назвав “огрядною твариною”, а його співрозмовника Гордона – “повією”.

Огрядна тварина, яку ми з Геннадієм Корбаном знайшли на смітнику, відмили від лушпиння і зробили людиною, сидить біля такої ж повії, що зображає з себе журналіста та сипле одкровеннями, – написав Філатов.

Те, що розповіли на інтерв’ю, мер Дніпра назвав “маячнею запаленого розуму”, яку він, мовляв, коментувати не збирається. Проте Філатов також додав, що Богдан “ходив у його будинок, спав у нього на дивані, а потім замовив його всім “мусорам” в країні”.

Те, що розповіли на інтерв’ю, мер Дніпра назвав “маячнею запаленого розуму”, яку він, мовляв, коментувати не збирається. Проте Філатов також додав, що Богдан “ходив у його будинок, спав у нього на дивані, а потім замовив його всім “мусорам” в країні”.

Найбільше зацікавив Філатова момент інтерв’ю, у якому Богдан розповідає про наміри усунути мера. Для цього тодішній голова ОП порадив використати ситуацію з мостом.

У мене тільки лишилися питання. До всіх прокурорів, СБУшників, усіх тих, хто вкинув моє життя, життя моєї сім’ї та долі моїх підлеглих у пекло. До тих, хто намагався розтоптати мене за знамениту суперечку з президентом “за міст”. До всієї тієї падалі, хто розповідав, що я робив міст із “монтажної піни, – написав мер.

Що за справа з мостом? Нагадаємо, що Філатов та президент Зеленський посперечались щодо ремонту моста у Дніпрі влітку 2019 року. Суть була у тому, що до вересня 2019 року – коли святкують День Дніпра, міст мали відкрити. В іншому випадку Філатов мав покинути посаду. У вересні президент відвідав міст, проте вирішив ще перевірити документацію. Восени обласна Державна архітектурно-будівельна інспекція наклала штраф за знайдені порушення. Міськрада подала до суду і весною 2020 року винесення штрафу визнали неправомірним.

Але повернемося до самого інтерв’ю, у якому, здається, за словами Богдана і Гордона усувати та звільняти збираються всіх. Гордон навіть встиг про це розповісти вже у програмі “Час Голованова” на телеканалі “Україна 24”.

Що заявив Андрій Богдан? Він заявив, що президент віддав особисту вказівку виконувачу обов’язки голови ДБР мене посадити. Мене, журналіста. А також посадити Савіка Шустера, Юрія Бутусова, Дмитра Разумова тощо. Крім того, як сказав Андрій Богдан, Полтавський суд дозволив проводити щодо мене НСРД – негласні слідчі-розшукові дії. У XXI столітті в Україні, в демократичній країні, якою керує демократично обраний президент… Зеленський віддав особисту вказівку не просто посадити Гордона, але ще й НСРД проводити. Це означає, що за мною стежать, слухають мої телефони, проводять відеоспостереження. Журналіста! За що? За те, що я правду кажу? – сказав Гордон.

Звичайно, правду, Дмитро Іллі́ч. Ви, мабуть забули як ще нещодавно ваша правда була іншою – ще до початку відкритого протистояння Ахметова з владою? Ви пишалися президентом та його командою, а потім швидко перевзулися.

То співав про найпотужнішу армію, про те що захід з нами та авіаносці, які прийдуть до нас на допомогу. Тепер ось йому “очевидно”, що армія “слабка” і на допомогу “ніхто не прийде, – пише телеграм-канал “Хурсін”.