Семенченко розповів, що частина затриманих із батальйону "Донбас". За його словами, усі затримані приїхали в період з 28 по 30 листопада для того, щоб "зустрітися зі своїми побратимами"

Також Нардеп від "Самопомочі" додав, що проти затриманих в Грузії українців була вчинена провокація.

"Я зараз перебуваю біля будівлі Нацполіції в Тбілісі. Тут перебувають затримані громадяни України: Курагин Дмитро, Ролан, Новіков Олександр, Коростильов Юрій, Орленко Ігор, Клотько Сергій, Фурагін Дмитро і громадянин Грузії Лукач Хетія", – заявив Семенченко в ефірі на своїй сторінці у Facebook.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

 

Семенченко повідомив, що затримані ще не зустрічалися із представником українського консульства.

"Надалі їм будуть оголошувати обвинувачення. Я думаю, що зброю їм підкинули і так вони самі стверджують адвокатам, тому що воно їм непотрібне, воно не могло звідкись взятися. І третє це провокація з боку тих людей, які що хочуть, щоб тутешня опозиція була не мирною".

Нагадаємо, що в неділю 2 грудня МВС Грузії повідомило, що в Тбілісі були затримані шестеро громадян України і один громадянин Грузії.

Радник Президента України Петра Порошенка Юрій Бірюков заявив, що серед затриманих 2 грудня у Тбілісі (Грузія) українців був Семен Семенченко.

Пізніше він заявив, що інформація про його затримання в Грузії – фейк.

Під час обшуків в готельних номерах виявлено пістолети "Беретта" і "Макаров", автоматичну ручну вогнепальну зброю і різні боєприпаси.

Порушено кримінальну справу за ст. 236 Кримінального кодексу Грузії ( "Незаконна купівля та зберігання вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин").

Додамо, що за версією, Іллі Киви, затримані в Грузії українці – люди нардепа від "Самопомочі" Семена Семенченка.

"Семенченко, якого затримали в Грузії, який уникнув арешту, використовуючи дипломатичний паспорт України. Зараз нардеп вилетів у невідомому напрямку", – написав у Facebook голова Соціалістичної партії України Ілля Кива.

Кива зажадав від СБУ перевірити діяльність і причетність членів партії "Самопомочі" до вчинення злочинів, як на території України, так і за її межами.