ДУСя купує два розкішні Мерседеси за 42 мільйони, не вдовольнившись Майбахами за 30 мільйонів.

Державна організація «Автобаза Державного управління справами» 29 листопада повідомила про намір укласти угоду з СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» на придбання двох автомобілів Mercedes-Benc S-600 за майже 42 млн грн. 

Про це повідомляється в системі "Прозорро".

Після остаточного підписання угоди броньовані автомобілі у кольорі «чорний металік» та салонами з чорною шкіряною обивкою «ексклюзив порцелян» мають бути доставлені до кінця 2018 року. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Вартість кожного автомобіля відповідає близько $750 тис.

Президентська автобаза мала можливість купити дешевші автомобілі, однак обрала найдорожчі.  У червні і липні Автобаза оголошувала відкриті торги на придбання мерседесів.

Тоді обидва рази пропозицію подавало ТОВ «Кар тюнiнг ексклюзив», яке пропонувало броньовані автомобілі Mercedes Maybach 650 за 30 млн грн. 

Однак жодні інші конкуренти пропозицій тоді не надавали, то ж відкриті торги обидва рази відмінялись через відсутність конкуренції.

Після двох відмін Автобаза отримала право провести закупівлю по переговорній процедурі. 

Однак для переговорів з невідомих причин було обрано не фірму «Кар тюнінг ексклюзив», яка пропонувала дешевші у півтора рази автомобілі, а «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» з автівками відповідно до очікуваної ціни замовника.

Власниками СП у формі ТОВ «Автомобільний Дім – Україна Мерседес Бенц» є екс-нардеп Таріел Васадзе, його ж компанія ПрАТ «Українська автомобільна корпорація», а також мінорітарні співвласники Олег Слепічев та Михайло Резнік.

Два новых мерседеса для Порофшенко до конца 2018 года. В них будет удобней думаться какую провокацию придумать , чтоб выборы сорвать. Ну и как видим у АП не проблем с финансами. Прошу заметить, важный момент во время ВП два новых мерседеса. Война войной , а грабим страну по расписанию.

Відзначимо, що резонансну подію, не оминув і нардеп-втікач Олександр Онищенко. На своїй сторінці у ФБ, останній зробив різкий коментар.

"Два нових мерседеси для Порошенка до кінця 2018 року. У них буде зручніше думатиметься, яку провокацію вибрати, щоб вибори зірвати. Ну і як бачимо у АП немає проблем з фінансами. Прошу зауважити, важливий момент, під час Воєнного стану два нових мерседеси. Війна війною, а грабуємо країну за розкладом, – написав він.