Студія “Квартал 95” 4 грудня анонсувала черговий фрагмент до нової частини фільму “Слуга Народу” під назвою “Договорняк: Мочим Слугу Народу!”. Відповідне відео з’явилося на офіційному YouTube каналі студії, а також в Інстаграмі Володимира Зеленського.

«Договорняк: Мочим Слугу Народу! У боротьбі за владу, кандидати в президенти готові на все! Для них головне пролізти до другого туру президентських виборів. І єдиний вихід з непростої, для них, ситуації – це договірняк проти Слуги народу », – йдеться у підписі до відео.

На відео видно як два політичних персонажа схожих на українських політиків Ляшко і Тимошенко за лаштунками телешоу домовляються про совісних планах “мочити коротуна” (головний персонаж фільму якого зіграв актор Володимир Зеленський в ролі Президента України).


Варто нагадати, що згідно з даними всеукраїнського опитування, проведеного Інститутом соціальних технологій «Соціополіс», до Верховної Ради потрапляють 5 партій.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Так, якби вибори в парламент проходили в першій половині листопада, найбільшу кількість голосів зібрало б ВО «Батьківщина». За цю партію проголосували б 20,6% з тих, хто має намір взяти участь у виборах.

Другий результат – у партії «Слуга народу» сатирика Володимира Зеленського (11,8%). На третьому місці «Громадянська позиція» (8,4%). Далі йдуть партії «Опозиційний блок» (8,0%) і «Блок Петра Порошенка« Солідарність »(6,7%). Решта набрали б менше 5%.

Свою готовність взяти участь у виборах в парламент висловили більше 75% опитаних. У той же час майже 60% респондентів відзначили, що повністю не підтримують діяльності парламенту, а ще 26,9% – що скоріше не підтримують. Повністю задоволені роботою Верховної Ради лише 1,2% опитаних.