Україна вже дуже близька до Європейського союзу. Просування в процесі реформування – це найкращий інструмент для досягнення такої мети.

Про це заявив верховний представник Євросоюзу з закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель в інтерв’ю Радіо Свободі.

“Україна уже дуже близька до Європейського союзу, починаючи з географічної й культурної близькості й закінчуючи нашими тісними зв’язками, зокрема Угодою про асоціацію”, – відзначив Боррель.

За словами глави дипломатії ЄС, реформування та зближення з союзом є найкращими інструментами для найскорішого вступу України.

“Просування вперед, назустріч процесу реформування і зближення – це найкращий інструмент для досягнення такої мети”, – додав Боррель.

Він вважає, що ЄС та Україна поділяють прагнення зміцнювати політичні зв’язки та економічну інтеграцію на основі Угоди про асоціацію.

“ЄС та Україна поділяють прагнення зміцнювати політичні зв’язки та економічну інтеграцію на основі Угоди про асоціацію, враховуючи глибоку й всеосяжну зону вільної торгівлі. Просування вперед, назустріч процесу реформування і зближення — це найкращий інструмент для досягнення такої мети. Це означає роботу над впровадженням угоди, продовження блискучої співпраці між Україною та інституціями й агентствами Євросоюзу та загалом ведення спільного бізнесу, поїздки на роботу та навчання до Євросоюзу — і навпаки. Всі ці речі з кожним днем роблять нас ближчими один до одного”, — розповів Боррель.