Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба назвав записи, оприлюднені у Telegram-каналі “Трубу прорвало”, провокацією, але відмовився коментувати, чи там звучить саме його голос.

Пряма мова: “Я давно очікував (провокацій, – ред.) і я впевнений, що на тому не буде поставлено крапку. Ці публікації – це фейк і провокація. Вони мене не зламали. Я не буду коментувати жодних фейків і провокацій.

Чи буду подавати у відставку? Не буду”.

Деталі: Журналісти декілька разів запитували, чи це його голос на записах і чи дійсно голова Офісу президента Андрій Богдан не давав йому жодних вказівок щодо підозр чи обшуків, але Труба щоразу переводив розмову на те, яке ефективне і незалежне ДБР і на те, що наразі готуються нові підозри у “багатьох резонансних провадженнях”.

Труба так і не відповів, чи це його голос на записах, заявивши врешті, що “фейків не коментуватиме”.

Труба також розповів, що після того, як у його кабінеті знайшли прослушку, було відкрито кримінальне провадження і що найближчим часом у ньому будуть результати.

Труба запевняв, що його діяльність і діяльність ДБР повністю відкрита, і він “ні від журналістів, ні від своїх працівників не скриває жодного факту”.

Також, за словами директора ДБР, на нього “ніхто з політичних діячів і керівників держави не впливав і не буде цього робити”.