Після початку конфлікту з Юлією Тимошенко Володимир Зеленський може залишитися “один проти всіх”.

Так вважає політтехнолог Михайло Подоляк.

За його словами, цим постом президент України миттєво зробив Юлію Тимошенко своїм “щирим” ворогом. Також він стверджує, що Зеленський своїм вчинком “вбив” чергове табу.

“Президент Зеленський вкрай жорстко «пройшовся» по амбіціях Юлії Володимирівни. Нетрадиційно для нас. Я б навіть сказав, що він прямо висміяв її в найбільш непривабливому стилі. Миттєво зробив своїм щирим ворогом … Адже для нас традиційним є строго кулуарні і тіньові посиденьки першої особи з віп-прохачами у форматі «не для друку», – пише експерт.

“Зеленський же у певному сенсі «вбив» чергове табу. Те, в якому не дозволено було іронічно виставляти на публіку свої “царські переговори” і принижувати запити “великих світу цього”. Семе тих осіб, які тимчасово залишилися за бортом, – зазначає Подоляк.

За його словами, Зеленський своїми словами виклав всю суть українського політикуму.

“Ми прекрасно знаємо, що наша сучасна еліта (мова не тільки про Тимошенко) саме так і живе – каже на публіці одне, рве пачками на собі патріотичні сорочки, виходить на ТБ, а потім тихенько так посміхаючись і трохи опустивши очі, просить призначити «оцих хороших хлопців на хороші позиції»). 

Просто словами Зеленського це було сказано вголос. Першою особою. Вперше. У вкрай жорсткій і навіть саркастичній манері. Просто те, що завжди всі знали і перешіптувалися, стало реальністю, – зазначає політтехнолог.

Також експерт вказав кілька небезпечних наслідків для президента.

“По-перше, він дійсно сильно образив Юлію Володимирівну. А вона вміє грати і вміє чекати”, – пише він.

По-друге, він зруйнував куди більш серйозний міф про те, що Тимошенко може замінити Гончарука на посаді прем’єра та істотно підсилити команду.

По-третє, Зеленський відверто і швидко консолідує всіх цих спритних вчорашніх “хлопчиків” і робить їх єдиною і узгодженою «командою ворогів». Залишаючись при цьому на самоті, – підсумовує Подоляк.