Арестович заявив про ліквідацію «когось із верхівки РФ».

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив у ефірі 24 каналу, що під час контрнаступу ЗСУ у Лимані ліквідували «когось із верхівки РФ». Ця людина супроводжувала ватажка бойовиків “ДНР” Дениса Пушиліна.

За словами Арестовича, стан Пушиліна йому наразі невідомий. Він зазначив, що бойовика та його супровід атакувала українська артилерія.

“Його накрила наша артилерія. Заодно загинули й десятки осіб, що його супроводжують. Усяке трапляється”, – заявив радник глави ОП.

Раніше ватажок «ДНР» Денис Пушилін, ймовірно, отримав поранення в окупованому Лимані на Донеччині. Тож відео, що публікуються з окупантом, – старі. Про це повідомило РІА “Мелітополь”.  

“За непідтвердженою інформацією, головного клоуна так званої “ДНР” Пушиліна було поранено в місті Лимані Донецької області. А всі відео, яке тепер публікується з ним — старі консерви”, — йдеться у повідомленні.

Також цю інформацію пізніше підтвердив радник глави МВС Віктор Андрусів.

“Підтверджую, що в Лимані був поранений Пушилін. Шкода, що тільки поранений”, – написав він.

Проте пізніше стало відомо, що інформацію про нібито поранення Дениса Пушиліна не підтвердилася, оскільки Мережу поповнили відео, де ватажок так званою «ДНР» цілий і неушкоджений. Траплялися й раніше випадки, коли українські захисники ліквідовували когось із командування ватагами Кремля.

Російська армія зазнала величезних втрат серед своїх офіцерів середньої та молодшої ланки в ході вторгнення в Україну. Це призведе до подальшого зниження бойового духу.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії у Twitter.

“Втрата значної частини молодого покоління професійних офіцерів, ймовірно, посилить поточні проблеми з модернізацією підходу до командування і управління”, – йдеться у повідомленні.

Командири бригад і батальйонів висуваються вперед назустріч небезпеці, тому що вони несуть повну відповідальність за дії своїх підрозділів, які не мають достатньої мотивації для продовження бойових дій.