Петро Порошенко не опустив руки з програшем на виборах президента країни і налаштований на реванш

Таку думку висловив політичний експерт, пише видання Акценти.

Політолог і професор Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тарас Кузьо вважає, що колишній президент України готується знову взяти владу в свої руки.

Політолог вважає, що Порошенку не вдалося втілити гасло ще часів Помаранчевої революції – «Бандитам – тюрми». На думку Кузьо, команда Порошенка, вибудовуючи свою політичну кампанію до виборів президента, судячи з усього, не зрозуміла, що українцям дуже важливо було побачити, як переможе справедливість.

«Порошенко не виконав вимогу Євромайдану по встановленню справедливості, і жоден представник старого режиму так і не потрапив до в’язниці. Ця доля оминула навіть тих, хто крав і, врешті-решт, зрадив Україну за часів Януковича і був причетний до розстрілу героїв Небесної сотні. Чому, наприклад, Кернес, Льовочкін, Ахметов, Бойко і багато інших не в тюрмі? Чому людина Путіна в Україні? Медведчук володіє чотирма українськими каналами, тоді як Україна знаходиться в стані війни з Росією?», – висловив свою думку експерт.

Те, що Порошенко не збирався карати винних, говорить і той факт, що Генеральним прокурором України був призначений Юрій Луценко, у якого немає профільної освіти.

Кузьо вважає, що більшість виборців віддали свій голос за Зеленського, оскільки так і не дочекалися справедливості за останні п’ять років. Однак, на думку політичного експерта, і новому президенту доведеться не те що закінчувати, а розпочинати, те що не зробив Порошенко, оскільки люди мають завищені очікування. До того ж, у Зеленського всі «тузи в рукаві» – однопартійна парламентська більшість і функціонує антикорупційний суд.

«Ухвалення закону про антикорупційний суд в червні 2018 року стало можливим завдяки підтримці з боку БПП, «Народного фронту» і «Самопомочі». Це стало прощальним подарунком Порошенка Зеленському. Тільки час покаже, чи зможе Зеленський посадити «бандитів у тюрми», – заявив політолог.

Варто зазначити, що п’ятого Президента України Петра Порошенка викликають на допит в Державне бюро розслідувань на 3 вересня.

Цю інформацію підтвердила прес-секретар ДБР Анжеліка Іванова.

“Так, це відповідає дійсності”, – сказала Іванова.

Вона додала, що не може повідомити інші деталі.

Попередній допит Порошенка відбувся 12 серпня в рамках кримінального провадження про можливе ухилення від сплати податків при купівлі-продажу телеканалу “Прямий”.

За інформацією ДБР, в цілому експрезидент фігурує в 12 кримінальних процесах.