Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс, який прибув до Києва з візитом, зустрівся з обраним президентом України Володимиром Зеленським.
Про це повідомляє "Європейська правда".

"Провів дуже гарну зустріч з обраним президентом України Володимиром Зеленським у Києві: привітав його з переконливою перемогою на президентських виборах, підтвердив незмінну підтримку Литвою суверенітету, територіальної цілісності, реформ, європейської та євроатлантичної інтеграції України", – написав Лінкявічюс на своїй сторінці у Twitter, додавши спільне фото із Зеленським.

Глава МЗС Литви здійснює робочий візит в Україну 25-26 квітня. Метою візиту Лінкявічюса є поглиблення двосторонньої взаємодії в рамках українсько-литовського стратегічного партнерства.

23 квітня ЦВК оприлюднила результати обробки 100% електронних бюлетенів. Відповідно до них, Володимир Зеленський отримав більшість голосів майже у всіх регіонах України і набрав 73.22% голосів. Чинний очільник держави Петро Порошенко опинився на другому місці – за нього проголосували 24.45% виборців.