Лукашенко перевзувся і з рюмсанням вмовляє Путіна піти на поступки Україні, зокрема Зеленському, щоб закінчити війну.

Про це повідомив телеграм-канал Генерал СВР.

Це сталося на зустрічі глави Кремля Путіна із самопроголошеним президентом Білорусі Лукашенком.

На цей раз Лукашенко прибув з метою просування ідеї миру. Для Лукашенка це можливість виступити у ролі миротворця та можливо єдина, хоч і нереалістична, спроба врятувати себе, наблизитися до Заходу і вирватися з обіймів російського управління.

Він відчув слушний момент і зараз прагне розібратися, як його використовувати. Лукашенко переконаний, що Україна зараз нібито у вразливому становищі, і якщо він зможе вмовити російське керівництво на поступки від поточної ідеї зафіксувати статус-кво, то запропонує президентові України Володимиру Зеленському «ексклюзивні» умови миру, яких особисто йому вдалося досягти.

Проблема Лукашенка полягає не в тому, що він переоцінює свої здібності досягти чогось від керівництва Росії, а в тому, що він переоцінює свої можливості переконати керівництво України у прийнятті цих умов. Навіть Ердоган поступився, а він набагато майстерніший у цьому, ніж Лукашенко.

Також лідер Білорусі вважає за краще спілкуватися з вищим керівництвом Росії і найчастіше виступає ініціатором таких зустрічей. Для Лукашенка особисті зустрічі, навіть із двійником Путіна, — це можливість передати свою точку зору та запити, отримати відповідь, а не порожні обіцянки.