У Мережі народну депутатку від “Слуги народу” Аліну Загоруйко розкритикували за недоречний зовнішній вигляд у Верховній Раді.

Фото із зали парламенту у Facebook опублікував фотограф Ян Доброносов. Знімок з політикинею він коротко підписав: “Деталі”.

На фото Загоруйко постала вдягненою в темний піджак і білу футболу з колекції модельєра Карла Лагерфельда. Користувачі мережі зазначили, що вартість такої речі без урахування знижки становить майже 2337 грн (89 євро).

У коментарях зауважили, що такий зовнішній вигляд неприпустимий для народної обраниці.

“Люба дівчинко! Ти, як завжди, краща за всіх! Але більш доречно дотримуватися дрескоду й мати свою ділову лінію, до якої мають звикнути ті, хто оточують тебе”, “Футболка by KL класна, але тут абсолютно недоречна”, “Всього лиш 2337 грн. “Слуга” собі може дозволити”, – обурювалися в мережі.

Також зазначали, що Загоруйко в такому зовнішньому вигляді нагадала користувачам мережі колегу по фракції Олександра Дубінського, який з’являвся в Раді у футболці із зображенням героя коміксів Джокера.

Зазначимо, Джокер запустив свій Telegram-канал 31 жовтня. У ньому він уже опублікував декілька скандальних листувань із народними депутатами, спілкуючись із ними під виглядом генерального прокурора Руслана Рябошапки. Парламентарі, втративши пильність, видали пранкеру чимало секретів, як особистого, так і політичного характеру.