Національна поліція почала розслідування справи про заволодіння коштами Укрексімбанку в особливо великому розмірі компаніями колишнього начальника Департаменту правоохоронних органів Адміністрації п’ятого президента Петра Порошенка Дмитра Єлманова.

Йдеться про заволодіння коштами державного ПАТ Укрексімбанк в розмірі понад 149 млн гривень.

Як повідомляється в матеріалах справи, в координації організованої групи осіб займав відповідальне становище керівник Головного департаменту питань діяльності правоохоронних органів Адміністрації Президента України – Дмитро Єлманов.

Відзначається, що Укрексімбанк і група компаній БМ, власником якої є Дмитро Єлманов, понад 9 років знаходяться в судових процесах, викликаних несплатою останньою 584 млн гривень проблемних кредитів і спроб вивести закладені банку активи в процесі контрольованого боржником банкрутства.

Раніше повідомлялося, що колишній заступник секретаря РНБО Олег Гладковський намагався вилетіти з України, його не випустили, а пізніше затримали детективи НАБУ. Пізніше у Гладковського розповіли, куди він хотів полетіти. Фігурант корупційного скандалу в оборонці хотів злітати на автомобільну виставку в Брюссель, стверджують в корпорації Богдан.