Фракція партії “Слуга народу” проведе внутрішнє розслідування щодо телефонного листування її представника В’ячеслава Медяника, який обговорював на робочому місці можливість “вирішення питань” з прокуратурою.

Про це Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив на брифінгу 17 жовтня.

“Наскільки мені відомо, буде розслідування цього питання. І за результатами того, що буде виявлено, партія – і фракція – дасть свою позицію. Я думаю, що такі речі треба доводити до кінця”, – сказав спікер.

Водночас, на запитання, чи проводив він як голова партії розмову з Медяником, Разумков зазначив:

“Станом на зараз у мене такої бесіди поки що не було. Але я впевнений, що вона буде всередині фракції, тому що, у першу чергу, це член фракції”.

Говорячи про доцільність позбавлення таких депутатів мандату, Голова ВР наголошує на необхідності проведення, насамперед, внутрішнього розслідування, а “вже після цього можна буде зрозуміти, яке рішення варто приймати”. При цьому він підкреслив, що на сьогодні парламент не має можливості позбавляти мандату.“Але треба ухвалювати інші закони для того, щоб і правоохоронним органам, і громадськості було легше контролювати роботу народних депутатів, якщо вони йдуть сюди не працювати на державу, а займатися якимись іншими речами, які не завжди відповідають чинному законодавству”, – заявив Разумков.

Напередодні деякі ЗМІ оприлюднили телефонне листування народного депутата від “Слуги народу”, члена Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності В’ячеслава Медяника, який обговорював на робочому місці можливість “вирішення питань” з прокурорами.

Що цікаво, Віктор Трепак також висказався щодо скандальної переписки нардепа В’ячеслава Медяника на засіданні Верховної Ради. Як відомо, його ім’я також фігурувало у цій розмові.

Заступник Генерального прокурора спростував будь-які зв’язки з нардепом від “Слуги народу”. Про це Трепак написав на своїй сторінці у фейсбуці.

“Інтернетом гуляє переписка народного депутата Медяника (нардеп від СН, член комітету ВР з питань правоохоронної діяльності), у якій він обіцяє комусь поговорити начебто зі мною “по сахару”.

Найцікавіше і смішне у цій історії те, що, як каже народне прислів’я, “без мене мене оженили”. Річ у тім, що я не знайомий з паном Медяником, ніколи з ним не бачився і не спілкувався. Тепер готовий познайомитися і поговорити. Але зовсім не “по сахару”. З такими питаннями – точно не до мене”, – заявив Трепак.