У вищому військовому керівництві Росії пройшли чергові перестановки. Генерал-полковника Михайла Мізінцева, відомого як “маріупольський м’ясник”, зняли з посади заступника міністра оборони. 

Першим про це повідомив так званий “військовий кореспондент” з числа кремлівських пропагандистів Олександр Сладков. Після цього інформацію підтвердили в одному із Telegram-каналів з посиланням на власні джерела. Повідомляється, що Мізінцев відповідав за тилове забезпечення російської армії. 

Причини, чому генерал-полковника вирішили прибрати з посади, поки невідомі. Представники кремлівської влади не давали офіційних коментарів щодо звільнення. 

Зазначимо, що раніше генерал-полковник вважався “улюбленцем Путіна”. Він командував військами Росії в Сирії, де прославився килимовими бомбардуваннями. 

Навесні 2022 року Мізінцева призначали керувати облогою Маріуполя. Саме цей генерал-полковник віддавав накази нещадно обстрілювати місто і вбивати мирне населення. Під час його командування були нанесені удари по пологовому будинку і драмтеатру, в підвалі якого ховалися люди. Через свої терористичні методи ведення війни Мізінцев отримав прізвисько “Маріупольський м’ясник”. 

З 2014 року офіцер займав крісло директора Національного центру управління обороною РФ. У 2017-му він отримав посаду генерал-полковника, а у вересні 2022-го став заступником міністра оборони. 
 
Проте, зараз все схоже на те, що він став непотрібний російському президенту і генерала вирішили залишити в лавах тиловиків, які в тиху наживаються на російській армії.