Українські розвідники отримали детальну технічну документацію щодо будівництва “Кримського моста”.

У найближчому оточенні Путіна заявляють про “гарантовану” безпеку “Кримського мосту”. Речник кремля Дмитро Пєсков стверджує, що військові РФ повністю контролюють ситуацію.

Втім, важко серйозно ставитися до заяв щодо повної безпеки від людей, які не здатні забезпечити збереження технічної документації стратегічного об’єкта. Зокрема, мова про технічну документацію “Будівництво транспортного переходу через Керченську протоку”.

Повідомляється, що у документає є детальна інформація про рельєф місцевості, дорожнє покриття, опори мосту, протизсувні конструкції, заїзди-з’їзди та всю інфраструктуру комплексу.

Нагадаємо, у Путіна заговорили про безпеку Кримського мосту. У Кремлі заявили, що безпека Криму та Кримського мосту гарантована військовими. Про це повідомляє заява прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова, пише РБК.

“Безпека Криму гарантована тими превентивними та тими додатковими заходами, які вживаються по лінії наших військових”, – сказав Пєсков.

За його словами, про погрози в Кремлі знають та беруть до уваги. Проте Генерал Марченко передбачив долю Кримського мосту після постачання зброї із Заходу. Дмитро Марченко вважає, що ми маємо обрізати “основну кишку” підтягування резервів.

Керченський міст є метою номер один для українських військових. Це “основна кишка” підтягування резервів РФ. Тому щойно обріжеться “ця кишка”, у Росії почнеться паніка. Про це повідомив генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко в інтерв’ю Радіо Свобода. Відповідаючи на запитання, чи буде Керченський міст однією з цілей після того, як українські військові отримають обіцяну зброю, Марченко сказав:

“Так, це 100%. Це не секрет ні для їхніх військових, ні для наших військових. Ні для їхніх цивільних, ні для наших громадянських. Це буде ціль номер один для поразки”, – заявив він.

Марченко вважає, що ми маємо обрізати “основну кишку” підтягування резервів. Щойно обріжеться “ця кишка”, у РФ почнеться паніка.

“І повірте: ті, хто бігав у Сімферополі та Криму з російськими прапорами, вони швидко дістануть українські та бігатимуть із українськими. Ну тому, що, на жаль, населення там таке”, – додав генерал-майор ЗСУ.

До речі, через Керченський міст Росія перекидає свої війська та техніку на територію Криму, а також на південь України.