В Адміністрації президента Володимира Зеленського розробляють план на випадок, якщо Конституційний суд визнає указ про розпуск Верховної Ради неконституційним. Таку заяву зробив представник президента в парламенті Руслан Стефанчук.

"Нам здається, судом не може бути визнаний неконституційним указ, який практично є копією указу Петра Порошенка … Безумовно, може статися все", – заявив Стефанчук.

За його словами, представник Зеленського в КСУ буде намагатися донести позицію Адміністрації президента і обгрунтувати конституційність указу.

"Ми будемо напрацьовувати і інші варіанти. Вони лягають в тактику і стратегію представлення нашої позиції в КСУ. Я думаю, що призначення Володимиром Зеленським одного з кращих конституціоналістів з Харківської юридичної академії Ярослава Мудрого пана Федора Веніславський його представником в КСУ дасть можливість нам обгрунтувати юридичну чистоту і конституційну правоту даного указу ", – додав він.

Сам Федір Веніславський заявив, що указ президента про розпуск Ради і призначення позачергових виборів є повністю конституційним, передає "Інтерфакс-Україна".

"Указ повністю конституційний, він відповідає повноваженням президента. Ми виключаємо можливість визнання указу неконституційним. У нас сумнівів в його конституційності немає", – сказав він.