22 вересня окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження щодо телеканалу “НАШ”. ОАСК повідомляє, що проросійський телеканал Євгенія Мураєва можуть позбавити ліцензії на мовлення. 

Суд здійснюватиме розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, однак сторін повідомляти не будуть.

Ознайомившись з позовною заявою і доданими до неї матеріалами, суд ухвалив відкрити провадження в адміністративній справі щодо анулювання ліцензії на мовлення для телеканалу “НАШ 365”,– мовиться у повідомленні.

Позов до суду з вимогою анулювати ліцензію подала Національна рада з питань телебачення та радіомовлення. Це рішення члени Нацради схвалили одноголосно.

Журналісти ніяк не заперечують, якщо в ефірі телеканалу часто виступають гості, які поширюють антиукраїнські висловлювання щодо Збройних сил, війни на Донбасі тощо

Після ефіру за 4 травня 2021 року Нацрада призначила перевірку на каналі. Зауважимо, у цьому ефірі колишній лідер комуністів Петро Симоненко негативно висловлювався про Православну церкву України. Мовляв, ПЦУ “розколює Україну”. Регулятор виявив у цьому ознаки розпалювання національної, расової та релігійної ворожнечі і ненависті.

“НАШ” закликали вирізати ці заяви екскомуніста. Однак керівництво телеканалу проігнорувало вимоги. Ба більше, програму з Симоненком ще кілька разів показали в ефірі.