Активізація російської репресивної машини свідчить про просування наступника Путіна, ім’я якого ще варто дізнатися.

Таємнича загибель сина голови «Роснефти» Ігоря Сечіна, очевидне вбивство Олексія Навального та інші подібні інциденти вказують на те, що в Росії відбувається чистка всіх, хто не має з’явитися на владі у майбутньому.

Очевидно, що у Кремлі все серйозніше розглядають сценарій «хто після Путіна?» або ж сам Путін готує собі наступника. Ліквідація Навального повністю обрізала будь-які шанси ліберального крила на успіх. Наступним кроком буде чистка представників різних кланів.

Таку думку висловив керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко в інтерв’ю для YouTube-каналу.

 «Найважливіше – спостерігати, хто внаслідок цього зміцнить свої позиції. Тобто під когось фактично розчищають шлях, позбавляючи його конкурентів. Я думаю, найближчим часом ми це побачимо. Можливо, навіть до виборів», – зазначив аналітик.

За словами Мусієнка, після президентських виборів ми приблизно зрозуміємо, як змінюється ситуація в РФ і хто є головним «вигодонабувачем» від того, що відбувається.

 «Дуже цікаво, що на сьогоднішній день нічого не трапляється з Кадировим та його оточенням. Це цікавий момент. І якщо ми говоримо про Пригожина та його прихильників, то це все конкуренти Шойгу. З ними, навпаки, відбуваються деякі речі», – додав Мусієнко.

Раніше російсько-ізраїльський підприємець Леонід Невзлін прокоментував смерть сина глави «Роснефти» Ігоря Сечіна, зауваживши: «Діти друзів Путіна не доживають до 40».

 «Діти друзів Путіна не доживають до 40 років. Карма, спосіб життя або наслідок розбірок між кланами – причини можуть бути різні. Але така доля, що соратники Путіна втрачають своїх дітей. Є вже як мінімум чотири такі історії», — повідомив Невзлін.