Секретар РНБО Олексій Данілов вступив у перепалку із нардепом від “ОПЗЖ” Юрієм Бойком. Той назвав справу про Харківські угоди спробою замилити очі суспільства.

Інцидент трапився в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

На думку Бойка, перш ніж розкидуватися гучними звинуваченнями про те, що “депутати брали гроші”, необхідно назвати ці імена. На те Олексій Данілов відповів, що усіх незабаром назвуть.

Нардеп від “ОПЗЖ” Юрій Бойко в ефірі програми почав обурюватися тому, що Олексій Данілов звинувачує когось у корупції, хоча не має на те повноважень. Мовляв, секретар РНБО – не прокурор, який веде у суді справу. “Назвіть імена тих, хто получив гроші, маєтки. Ви хто тут? Ви зараз на усю країну заявили, що хтось отримав гроші. Називайте тоді”, – обурився Бойко.

На це Данілов відповів, що не потрібно хвилюватися: з часом усіх винних покарають, а їхні імена стануть відомі публічно.

“Я би на вашому місці хвилювався, тому що там було слушне зауваження від Арсена Петровича (Яценюка). Там же були не тільки депутати. Ви ж на той час не були депутатом. І міністри, які всі поставили підпис під тими угодами, будуть відповідати”, – сказав Данілов.

Зверніть увагу! Юрій Бойко у березні 2010 року був призначений на посаду Міністра палива та енергетики України в уряді Азарова. Тому натяк Олексія Данілова на відповідальність Бойка може бути обґрунтованим.

Варто зазначити, що 236 депутатів проголосували за Харківські угоди у 2010 році. І усіх їх можуть притягнути до відповідальності – якщо виявиться, що народні обранці отримали матеріальну вигоду за свій голос.

Все, що цього стосується – вивчатиме слідство. 12 березня про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Коли нам говорять, що депутати не повинні нести відповідальність за голосування, то я з цим не згоден”, – заявив секретар РНБО.

“Виходить так, що депутати можуть зібратися, проголосувати за Бог знає що, і не нести відповідальності? Це не вкладається в жодну логіку”, – переконаний Данілов.

“Наслідки після голосування ми відчуваємо сьогодні. І не можемо залишити без з’ясування обставин того, як це сталося і чому”, – наголосив він.

“Якщо у когось після цього голосування з’явилися будинки в Конча-Заспі, рахунки або інші речі – ми просто запитаємо, звідки вони саме в той час це все взяли”, – підсумував Олексій Данілов.

Нагадаємо, справу про Харківські угоди будуть розслідувати за статтею 111 Кримінального кодексу України – про державну зраду (умисні дії на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, обороноздатності України тощо). Карають за такий злочин позбавленням волі на строк від 12 до 15 років.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.