США необхідно почати створювати безпілотні кораблі для стримування Військово-морських сил Росії і Китаю

Про це заявив командувач надводними силами США віце-адмірал Річ Браун під час виступу на симпозіумі Асоціації надводних сил США

"Нам також потрібні середні і великі безекіпажні надводні судна. Нам потрібен боєздатний фрегат і великий надводний бойовий корабель", – сказав Браун.

Він наголосив, що створення безпілотних кораблів стало нагальною потребою в зв'язку з "ерою суперництва великих держав".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Окрім того, Американські військові таємно випробували революційний тип снарядів, який дозволить «змінити підхід до ведення бою». Випробування провели ВМС США під час навчань RIMPAC минулого літа.

Нові боєприпаси можуть розвинути швидкість у 3 Маха (3,6 тис км / год), пише USNI. Їх є можливість пускати зі звичайних палубних гармат на суднах. Під час навчань для цього використовували 127-мм артилерійську установку Mark 45. А в майбутньому очікуються пуски і з 155-мм гаубиць, при цьому, використовуючи звичайний порох як прискорювач.

Також, військово-морські сили США прийняли на озброєння новий бойовий корабель USS Manchester (LCS-14). Він є дванадцятим прибережним бойовим кораблем в американському флоті, повідомляє «Голос Америки».

Кораблі типу LCS – це модульні судна, які призначені для проведення наземних бойових дій, а також протимінних операцій в прибережних регіонах.

Це та інші напрями у нарощенні військогово потенціалу, свідчать про неминуче протистояння на політичному та дипломатичному рівні.

Варто також нагадати і про нещодавню заяву .

Директор Євразійського центру «Атлантичної ради» і колишній посол США в Україні Джон Гербст заявив про серйозність намірів Конгресу США щодо України. Він також зробив прогноз про те, що найближчим часом тиск на Росію буде тільки посилюватися.

«Протягом найближчих двох-трьох місяців США дасть більш сильну відповідь», – висловив свою думку дипломат.

 Він також уточнив, що до Києва відправлять новітню зброю.

 «Зараз є вагома аргументація для відправки протикорабельних ракет, патрульних кораблів і іншого військового обладнання. Америка володіє достатньою кількістю ракет «Гарпун», ми їх можемо відправляти вже. А може, і більш сучасну зброю », – сказав колишній посол. Він додав, що найкращою реакцією на агресію Росії проти України можуть стати санкції проти найбільшого банку РФ або закриття для агресора портів ЄС і США.