Павло Кухта був виконуючим обов’язки глави міністерства до призначення Ігоря Петрашко.

Кабінет міністрів звільнив з посади першого заступника міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Павла Кухту, який раніше виконував обов’язки глави міністерства. Відповідне розпорядження 13 квітня підписав глава уряду Денис Шмигаль.

Причиною стала заява на звільнення, яку написав сам Кухта. Він був зобов’язаний це зробити, так як був призначений новий глава Мінекономіки. Ним став Ігор Петрашко. За словами Кухти, документи він подав відразу ж після призначення наступника Тимофія Милованова.

– Учора Кабінет міністрів задовольнив мою заяву на звільнення з посади першого заступника міністра економіки. Воно було подано відразу після призначення нового міністра, відповідно до статті 9 Закону “Про центральні органи виконавчої влади”. Як і обіцяв, міністерство не зупинилося і працювало штатно і без збоїв в процесі зміни уряду, незважаючи на те, що нового міністра економіки призначили не відразу. Оскільки, коли був виконуючим обов’язки міністра, всі свої напрямки і департаменти я перерозподілив між заступниками, після призначення нового міністра жодного з напрямків роботи міністерства я, безпосередньо, не курував – перебував на карантині, як і більшість українців, – написав Кухта в “Фейсбуці “.

Він призначений першим заступником міністра 11 вересня 2019 року, а 10 березня – став в.о. міністра економіки.