Нардеп фракції “Слуга народу” розповіла, які має переваги перед іншими кандидатами у крісло мера столиці, а також назвала речі, які хоче продемонструвати киянам.

Про це суперниця Кличка розповіла у коментарі.

Пряма мова Верещук:

“Не без того, що я – жінка і це теж додає. Я завжди виступала за те, аби голосували якомога більше за жінок в тергромадах, за жінок у голови міських рад… Наша перевага, як кандидата від “Слуги народу”, є беззаперечною і очевидною, тому що і президент, і уряд, і монобільшість у парламенті будуть від однієї партії.

Це безпрецедентно, такого ще в історії України не було. Уявіть собі, голова Києва від “Слуги народу”, наскільки це, так би мовити, коротка стежка і до президента, і до уряду, і до тих змін, які потрібно провести в Київській міськраді та на законодавчому рівні.

Києву потрібні державні програми. Як ви думаєте, кому віддадуть перевагу, коли вирішуватимуть (кому надаватимуть держпрограму ) за рівних умов, представнику від “Слуги народу” чи іншим кандидатам, або діючому меру Кличку?”

Верещук також назвала три “П”, які вона хоче продемонструвати киянам: “порядок, порядок у фінансах та порядок на вулицях”.

Нардеп також наголосила, що вона “україномовна, українка, з україномовного середовища” і що її “виховала Україна”, але центрична. Верещук обіцяє не нападати на людей, які “мають інші погляди, може і вміє робити так, аби комфортно було всім”.

А ще Кандидат в мери Києва від Слуги народу Ірина Верещук заявила, що немає відношення до зливу відео з нардепом Миколаєм Тищенком, де він «тверкає».

На днях в мережі повторно злили відео, де народний депутат від Слуги народу Микола Тищенко виконує тверк під пісню Насті Каменських Попа, как у Ким.

Після чого в мережі з’явилась думка, що до появи цього відео перед праймеріз в Слузі народу причетні кандидати на посаду мера Києва.

Верещук це заперечила.

«Те, що я не маю жодного відношення до того ролика із паном Тищенка, то повірте. Я ніколи не буду таким займатися. Мені по-перше якось за моїми моральними якостями не потрібно навіть. І я вважаю, що це точно мені б не додало, якщо би я це робила. Бо я не вважала, якщо щиро, що пан Тищенко є реальним мені конкурентом», — зазначила Верещук.

А ще Переможець праймеріз фракції “Слуга народу” на кандидата в мери Києва викликала на дебати чинного голову столиці Віталія Кличка.

Президент Володимир Зеленський закликав основних кандидатів на посаду мера Києва провести дебати.

“Саме в напрямку професійних дебатів з точки зору містобудування, інфраструктури, ЖКГ, грошей, мені здається, це буде дуже цікаво – побачити відповіді в серйозних дебатах між чинним мером та Іриною Верещук”, – заявив він.