На війні із російськими загарбниками Україна втратила ще одного Героя – загинув наш захисник Андрій Орлов. Він був сержантом 131-го окремого розвідувального батальйону. 

Трагічну звістку повідомила мати полеглого воїна Олена Орлова у Facebook.

«Мій Син, моя дитина, моє все… на щиті», – написала вона. 

«Прокляті всі, всі, хто живе в тій країні!!! І не буде їм прощення! Нікому!», – так українка висловилася про громадян країни-агресора РФ. 

Саме Андрій Орлов восени минулого року підняв український прапор у звільненій від ворога Снігурівці Миколаївської області. Також він першим був нагороджений за деокупацію Херсона, за що отримав звання Героя України. 

«Ще у вересні він проявив надзвичайну хоробрість та результативність у боях на Херсонщині. Був поранений, одужав. Повернувся на передову. І вже 10 листопада у складі розвідувального загону брав участь у звільненні Снігурівки. Саме він підняв український прапор над будівлею районної адміністрації», – сказав тоді президент Володимир Зеленський. 

Ведучі телепроєктів, в яких брав участь Андрій, згадують його як людину з шаленим драйвом та енергією.

Сам Андрій неодноразово підкреслював, що всі зусилля воїна варті усміхнених облич.

«Коли люди бачать військові машини і українську символіку, вони вибігають на вулиці і їхні емоції зашкалюють. Вони до нас з прапорами бігли. І ти розумієш, заради чого воюєш, кладеш своє здоров’я і життя. Якось же вони ці прапори зберігали…

І таку картину спостерігали абсолютно у всіх населених пунктах. Ви не забувайте, що Херсонщина була в окупації вісім місяців, а якась частина області ще продовжує бути в окупації»,-розповідав Андрій в одному з інтерв’ю.

Вічна слава герою!