Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що готова “підстрахувати своїх колег Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука й проведе засідання парламенту наступного пленарного тижня. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

“Ви знаєте, що я дуже відповідально ставлюся, як і спікер та перший віцеспікер, до заходів безпеки – маски та соціальної дистанції. Почуваюся добре, готова підстрахувати колег і вести засідання Парламенту. Це мій обов’язок, як віцеспікерки за обставин, що склалися”, – зазначила Кондратюк.

За її словами, ця ситуація показала, що наявність трьох людей в керівництві парламенту є правильним та інституційно доцільним.

“Щоб не сталося, головний законодавчий орган країни повинен працювати на інтереси громадян, проявляти своє лідерство та брати на себе відповідальність перед людьми за ухвалення важливих для країни рішень”, – наголосила політик.

Бажаю своїм колегам по президії, Голові Верховної Ради Дмитро Разумков та Першому заступнику Ruslan Stefanchuk -…

Опубликовано Оленой Кондратюк Четверг, 12 ноября 2020 г.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Сьогодні, 12 листопада, позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19 отримав перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук.