Перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив громаді Запорізької області нового голову Запорізької обласної державної адміністрації Віталія Туринка.

«Ця людина довела свою спроможність бути професійним, оперативним, виваженим керівником. Це фахівець, якому ми довіряємо, сподіваємось і на вашу підтримку. Не маю сумніву, що він проявить себе на посаді голови Запорізької облдержадміністрації», – сказав Сергій Трофімов 6 вересня у сесійній залі ОДА, вітаючи нового очільника області.

Він продемонстрував присутнім Указ Президента України № 659/2019 про призначення Віталія Туринка та вручив йому посвідчення голови ОДА.

Перший заступник керівника Офісу Президента також нагадав, що місяць тому Володимир Зеленський, перебуваючи у регіоні з поїздкою, поставив перед органами влади всіх рівнів низку важливих завдань. Це, зокрема, завершення ремонту на автомобільному переході через греблю ДніпроГЕС, відновлення будівництва мосту через Дніпро, боротьба з наркоторговцями, нелегальними ломбардами, гральними закладами, вирішення проблеми амброзії, встановлення кондиціонерів у громадському транспорті, ремонт ділянки дороги Запоріжжя – Маріуполь, будівництво нового терміналу аеропорту, а також вирішення екологічних проблем.

Новопризначений голова Запорізької облдержадміністрації звернувся до громади та підкреслив, що порядність і чесність буде основним гаслом його роботи. Цього він вимагатиме й від інших.

«Я звертаюсь до мерів міст, голів райдержадміністрацій та сільських голів: будьте чесними та порядними. Повірте, нечесна політика стосовно людей – це точно кінець наших з вами взаємин, це ваша політична самоліквідація», – наголосив Віталій Туринок.

Серед перших своїх пріоритетів голова Запорізької ОДА назвав подолання корупційних схем у роботі чиновників, а також розбудову інфраструктури.

Також голова облдержадміністрації окремо подякував захисникам незалежності та суверенітету, учасникам АТО та ООС, які віддали своє життя за мир на запорізькій землі.

Довідка. Віталій Туринок займався підприємницькою діяльністю у сфері будівництва та промисловості. Навчався в Запорізькій державній інженерній академії.