Український режисер і колишній політв’язень Олег Сенцов розповів в інтерв’ю НВ про свою думку про президента України Володимира Зеленського.

«Як і раніше, я не вважаю його (Володимира Зеленського – ред.) поганою людиною, але продовжую вважати, що він все-таки не на своєму місці. Вліз в це крісло і за півтора року мало чого навчився, у нього не з’явилося правильного бачення і правильного підходу до справ», – сказав Сенцов.

Режисер зазначив, що Зеленський має проблеми з власною командою і не достатньо досвідчений щодо багатьох питань.

«Проблеми з командою системні, тому і рішення хаотичні, “хайпові”, щоб сподобатися, а це не працює. Лідер повинен вести, задавати тренди, а він грає наосліп. Він дійсно, по суті, слуга народу, а не його поводир», – пояснив свою думку Сенцов.

За його словами, люди розчаровуються в Зеленському-президентові з різних причин, в тому числі через те, що він, як і п’ятий президент України Петро Порошенко, не зміг змінити систему, «яка набагато глибша і від прізвища президента не так сильно залежить».

Відмітимо, що у жовтні 2019 року, незабаром після звільнення з російської в’язниці, Сенцов говорив, що у своїх намірах Володимир Зеленський щирий, «а таких щирих президентів у нас ще не було».