Неявки на допити в Держбюро розслідувань не пройдуть безслідно для 5-го президента України Петра Порошенка.

Про це в інтерв’ю на каналі «Україна 24» заявила генпрокурор Ірина Венедіктова.

«Те, що не буде наслідків, я з вами не погоджуся. ДБР і прокурори в цій справі рухаються суто в законі. У процесуальному плані – прийде час і буде виноситися питання про привід », – заявила генеральний прокурор.

Також Венедиктова зазначила, що підписання підозр щодо інших справ Порошенка відбудеться, коли для цього будуть законні підстави – співробітникам правоохоронних органів необхідно провести деякі процесуальні дії.

«Наш кримінально-процесуальний кодекс написаний таким чином, що наші слідчі дії, досудове розслідування, і потім судові процеси можуть бути дуже-дуже довгими”, – уточнила Венедіктова і в зв’язку з цим анонсувала зміну кримінально процесуального кодексу України.

Нагадаємо, колишній президент Петро Порошенко вдруге за тиждень не з’явився на допит в Держбюро розслідувань.

Вчора його викликали відразу на два допити – на 11:00 і на 12:00 – у справі про картини і по записах розмов з екс-віце-президентом США Джо Байденом.

Адвокати Порошенка заявили, що п’ятий президент не з’явився, оскільки повістки були вручені неналежним чином.

На питання журналістів про те, що в ДБР повідомили, що повістки були відправлені за місцем роботи, проживання та реєстрації Порошенка, адвокати відповіли: «Вони обманюють».