Ілля Ківа в Раді попався за переглядом відвертих фото

Ілля Ківа розглядав інтимні фото під час засідання Верховної Ради. Не дуже пристойне заняття одіозного народного депутата від “Опозиційною платформи – За життя” зняв на відео журналіст Олексій Липовецький.

Як пише видання TK Media, Ківа дивився на своєму смартфоні на надіслані в месенджері WhatsApp фотографії оголеної жінки просто під час голосування.

Тривало це неподобство кілька секунд. Після чого народний депутат закрив месенджер і відклав свій гаджет в сторону. У цей момент спікер Ради Дмитро Разумков закликав “слуг народу” визначатися і голосувати за один з важливих законопроектів.

Додамо, що в парламенті біля Ківи сидить його колега по фракції ОТЗЖ Наталія Королевська. Чи бачила вона, чим займається одіозний парламентарій, – невідомо.

Також не ясно, хто надіслав ці відверті фотографії народному обранцеві, який раз у раз потрапляє в скандали під час засідань українського парламенту.

Раніше ми писали про те, що в Раді сталася масова бійка під час засідання комітету аграрної і земельної політики сталася бійка, в рамках якої Ківа погрожував з’їсти народного депутата.