Через скандальність і непрофесійність існуючого складу партії Слуга народу, президент Володимир Зеленський планує оновлення команди політсили і її ребрендинг.

«На Банковій, в Офісі президента вже давно говорять про потребу оновлення і навіть можливого перезапуску Слуги народу. Проблема в тому, що монобільшість у репутаційному контексті стала слабким місцем президента Володимира Зеленського. Депутати президентської фракції стали просто „розплідником“ скандалів: кожного тижня обранець монобільшості обов’язково має вляпатись у якийсь скандал», — зазначає Кравець.

Про це розповів журналіст Роман Кравець на Радіо НВ. Вперше президент заговорив про оновлення власної політсили після місцевих виборів у 2020 році, результатом яких був незадоволений, повідомили журналісту джерела, але тоді ідею не втілили.

За словами Кравець, зараз є нове завдання від Зеленського — потрібно до наступних парламентських виборів у 2023 році суттєво почистити партію від «зашкварених» людей і залучити до команди нових авторитетних членів. Реалізація задуму, за інформацією журналіста, покладена на нову керівницю Слуги народу Олену Шуляк та голову фракції Давида Арахамію.

«Мої джерела у владі стверджують, що Володимир Олександрович ставить доволі амбітні цілі команді – залучати до команди істеблішмент. Судячи з нинішніх подій, це буде непросто. Також джерела звертають увагу на новорічне звернення президента. У відео взяли участь різні науковці, вчителі, герої України, військові, волонтери, добровольці, діячі культури, спортсмени… Це ідеальний збір людей, який би [Зеленський] хотів бачити в партії поруч із собою», — стверджує Кравець.

В Офісі президента поки що зосереджуються на оновленні команди, але журналіст переконаний, що ребрендинг партії передбачає і нову візуальну кампанію та назву.

«Є розуміння, що нову назву, новий брендинг точно треба буде робити, але до виборів ще далеко: зараз починати працювати над брендуванням зарано. Велика ймовірність, що Слуга народу змінить назву, тому що ця несе в собі негативний контекст через недосвідченість і повальні скандали депутатів. Щоб підняти впізнаваність, я думаю, що в назву швидше за все додадуть прізвище Зеленського, на кшталт Партія Зеленського чи Команда Зеленського», — вважає Кравець.

Нагадаємо, на початку лютого виник скандал за участю нардепа Олександра Трухіна. Його виключили із партії Слуга народу менше ніж за добу після появи докладного відео з місця скандальної ДТП, де він у нетверезому вигляді пропонував правоохоронцям хабар.

“Щодо пана Трухіна, оприлюдненого відео. Я повністю підтримую реакцію Давида Арахамії, реакцію партії “Слуга народу”. Я думаю, що всі одноголосно підтримують звільнення пана Трухіна з партії”, – вважає Зеленський.

“Це ж питання справедливості… Всі повинні відповідати, і всі, повірте мені, будуть відповідати. Ти депутат, ти є прикладом і маєш нести особливу відповідальність”, – додав він.