Спікер українського парламенту Дмитро Разумков розпорядився, щоб Верховна Рада України видала представникам «Опозиційної платформи – За життя» підписні листи для збору підписів народних депутатів про імпічмент Володимира Олександровича Зеленського.

Про це в своєму телеграм-каналі повідомив народний депутат Верховної Ради від «Європейської солідарності» Олексій Гончаренко. Причому, останній зазначив, що Володимиру Зеленському такі дії дуже навіть не сподобалися.

“Разумков дав команду апарату ВР видати ОПЗЖ підписні листи для збору підписів нардепів про імпічмент Володимира Зеленського”, – написав Гончаренко.

Наскільки відомо, раніше про старт збору підписів за імпічмент Зеленському вже повідомляв парламентарій від фракції «ОПЗЖ» Ілля Ківа на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. Причому в своєму пості Ківа назвав це історичним моментом.

Варто відзначити, що «Опозиційна платформа – За життя» ініціювала процедуру імпічменту Зеленського, четвертого лютого через закриття телевізійних каналів «112 Україна», Zik, а також NewsOne, які належать депутату Тарасу Козаку.

За два дні до цього, другого лютого, Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони щодо застосування санкцій проти телевізійних каналів, після чого вони припинили мовлення.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.