Російські окупанти будують укріплення поблизу Маріуполя, повідомив радник мера міста Петро Андрющенко у середу, 6 вересня.

За його словами, окупанти будують і облаштовують укріплення в районі села Нікольске в бік Розівки. Зокрема, облаштовують бліндажі.

Андрющенко зазначив, що окрім того, військову техніку знов переміщують у цивільних вантажівках, одразу маскуючи під «дерева». Це наразі характерно виключно для Нікольського району.

«Продовжуємо фіксацію переміщень і дислокації», — написав він у Telegram.

Посадовець розповів, що розбудовувати лінії оборони окупаційні війська почали за два дні до того, як Генеральний штаб Збройних Сил України офіційно повідомив про деокупацію Урожайного.

«Розбудові цієї лінії оборони передував відхід російських військ з Пологівського напрямку, з напрямку Урожайного. Вони очікують, що можливий прорив з того боку – з напрямку Пологів. То цілком можливо передбачити, що після прориву лінії, яка йде за Урожайним, яка йде за Вугледаром, можливо оперативно цей простір буде використовуватись Збройними силами України. Це розуміють росіяни і тому вони терміново роблять чергову лінію оборони, щоб їм було куди «відступати за пірамідки» в разі чого», – розповів Андрющенко.

При цьому у самому місці не перестають діяти українські партизани. Так там нещодавно вдалось ліквідувати 21 російського військового.