Член уряду Януковича – Азарова Порошенко в 2010 році доводить наскільки Україні вигідні Харківські угоди. Розпочав свій пос у фейсбук Семен Семенченко.

“За час його президентської каденції по ним так і не було проведено жодного розслідування … У 2014 – 2018 роках Порошенко довів наскільки Україні «вигідні» не тільки Харківські угоди але і Іловайськ, Дебальцеве, ДАП, торгівля з РФ, офшори, добровольцi в тюрмах, Медведчук, «судова рехформа» … “Тисну руку , обіймаю, спасибо большое”… Все це лунало на просторах України багато років …. А реєстрові все це жерли, добавки просили та «дякували»…

І традиційне звернення до пастви «Святого Петра» … Ця жовта тепла рідина що струмує від вашого поганого ідола по вашим очам це саме вона.” – відмітив він.

Нагадаємо, рада нацбезпеки на своєму засіданні у четвер вирішила доручити СБУ детально проаналізувати обставини підготовки і ратифікації Харківських угод 2010 року, за якими Україна продовжила строк перебування російського Чорноморського флоту в Криму.

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, саме те рішення Верховної Ради згодом стало однією з причин російської анексії Криму та вплинуло на початок війни на Донбасі у 2014 році.

 

Данілов пояснив, що після перевірки, “якщо СБУ буде вважати за необхідне”, порушить справу про державну зраду проти когось з 236 депутатів, які голосували за Харківські угоди у квітні 2010 року.

“Дуже багато цікавих персонажів, які продовжують залишатися в українській політиці”, – відзначив секретар РНБО.