Ігор Мосійчук заявив, що коментар Порошенка у резонансному фільмі про “вагнерівців” робить його політично заангажованим.

У відповідь на питання журналістів, політик сказав, що фільм у будь-якому випадку побачить світ. Однак, поточна ситуація вимагає двоякого його сприйняття.

“Перше. Те, що був злив, сумніву немає. Але хто злив, як, яка мета, яка мотивація — це абсолютно різні речі. В кінці кінців, президент Зеленський окрім того, що він президент, він ще і Головнокомандувач. І він приймає рішення, завершувати операцію, згортати операцію, ще щось робити. Це його персональна відповідальність. Так само, як до нього Порошенка була, а до нього — Януковича і т.д. Відповідно, яка позиція була Зеленського по операції, не знаю», – пояснив він.

Напередодні, Гордон заявив, що вихід фільму спричинить потужний політичний “бабах”. Проте, Мосійчук очікує від нього не суспільного “вибуху”, а реальних доказів.

«У фільмі буде коментар Порошенка. Він — політично зацікавлена фігура, це ж ні для кого ні таємниці. Як би хто до нього не ставився, всі розуміють, що він в опозиції до Зеленського, його партія в опозиції, і, відповідно, його коментар буде політично заангажованим. Тому я вважаю, що якщо не буде надано якихось доказів документальних по факту злиття кимось конкретно спецоперації, то ніякого “баха” не буде. Тому що якщо, наприклад, існує, умовно кажучи, стенограма, або якийсь запис дзвінка, коли людина сама робила, або ще щось — це одна історія. А друге — була спецоперація, а потім її згорнули. В кінці кінців може вийти Зеленський і сказати: “Я прийняв рішення звернути операцію, бо вона несла загрозу життю українців” – і хто що скаже? », – наголосив він.

Разом із тим політик оцінив ймовірність відставки Єрмака у випадку, коли його причетність до провалу операції буде доведено.

«Якщо будуть докази, що це злив Єрмак, він має не просто піти з посади, він має піти під суд. Ще раз кажу: тут питання у тому, яка доказова база. Єдине, я не розумію, навіщо він погоджувався, а потім відмовлявся від коментаря. А враховуючи загострення на сході, яке зараз відбувається, треба вагомі докази, для того щоб робити такі речі. Тому будемо чекати і дивиться», – резюмував Мосійчук.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.