4 травня в Анкарі на саміті Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва сталися інциденти за участю української та російської делегацій. В одному з них брав найактивнішу участь Ставицький, родичі якого мешкають в Україні. 

Інформацію про росіянина опублікував один із українських телеграм-каналів. 

Як виявилося, він має відношення до України, оскільки у Києві у нього живе сестра Галина, а брат Олександр мешкає у Лубнах. 

Зазначимо, що Ставицький та його колеги причетні до двох інцидентів. Перший був під час виступу депутата Держдуми РФ Ольги Тимофєєвої. На піджак та начепила “георгіївську стрічку”, яку спробували зірвати депутати Верховної Ради України. Вже після цього у кулуарах сталася друга подія. Росіянин Ставицький спробував вирвати прапор України з рук нардепа ВРУ Маріковського, проте отримав по обличчю.  

Згодом російська пропагандистка Ольга Скабеєва заявила з “блакитних екранів”, що Ставицькому навіть довелося викликати бригаду швидкої допомоги. Йому дуже дісталося від Маріковського, нібито підскочив тиск. 

В свою чергу глава фракції “Слуга народу” у ВРУ Арахамія на своїй сторінці в соцмережі подякував Маріковському за “гідну позицію на саміті”. При цьому Давид також повідомив, що наступного разу на аналогічний саміт поїде інший депутат ВРУ – борець Василь Вірастюк.