Росія ставиться з повагою тільки до сили, саме тому президент США Джо Байден у відповідь на слова журналіста заявив, що глава РФ Володимир Путін є “вбивцею”. Вашингтон і Москва можуть домовитися в тому випадку, якщо Кремль припинить демонструвати агресію.

Про це заявив колишній командувач американськими сухопутними військами у Європі Бен Ходжес.

“Я думаю, що Кремль поважає тільки силу. Вона їм не подобається, вони її критикують, але поважають. І я думаю, що для президента Байдена було дуже важливо сказати: “Так, звичайно, Путін – вбивця”. Ми усі це знаємо, і нам не слід соромитися казати це. І реакція Путіна демонструє здивування, що Байден так прямо висловлює свою позицію”, – сказати військовий у програмі Рада нацбезпеки.

За його словами, це не означає, що США не можуть мати позитивних відносин з Росією. Однак Вашингтону і Москві не вдасться ні про що домовитися, якщо Кремль продовжить діяти в тому ж самому руслі.

“Адже Росія – велика нація, з великими людьми, і кожному вигідно, щоб ми прийшли до здорових відносин. Але ми не можемо мати здорових відносин, коли обидві сторони нечесні між собою, і якщо Кремль відчуває, що може діяти безкарно і прямо”, – підкреслив Бен Ходжес.

Нагадаємо, президент США Джо Байден назвав главу Кремля Володимира Путіна вбивцею і звинуватив його в “очорненні” своєї репутації.

Путін зі свого боку на категоричну позицію президента США відреагував досить дивно: він побажав Байдену здоров’я і процитував дитячу приказку: “Хто як обзивається, той так називається”.

Через деякий час Путін запропонував Байдену поговорити онлайн. Проте в американського президента відхилили цю пропозицію, заявивши, що політик зайнятий і вже все сказав.

У МЗС Росії обурилися через те, що президент США Джо Байден відмовився провести переговори з російським лідером Володимиром Путіним після того, як назвав його “вбивцею”.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.