Українські БПЛА підсмажили техніку окупантів на Сватівському напрямку. На цьому напрямку солдати російської армії втратили п’ять одиниць техніки і два склада боєкомплекту, так ще й на додачу власні позиції. Це все завдяки блискучій роботі Державної прикордонної служби. Про це повідомили в ДПСУ.

Зазначимо, 25 листопада, прес-служба відомства опублікувала відео з підписом: «БПЛА прикордонників ліквідовують техніку окупантів».

Також у ДПСУ додали, що удар завдавав мобільний підрозділ «ДОЗОР» і все, що видно на відео — їхня заслуга.

В результаті української атаки були ліквідовані:

1 БТР
1 ББМ
2 склади боєкмоплекту
САУ
БРДМ
три легкових авто
вантажівка «Урал»

Водночас, вогневе ураження було завдано по укриттях російських загарбників.

Своєю чергою полковник армії Великобританії у відставці Глен Грант заявляє, що Росія готується до затяжної війни проти України на термін від 2-3 до 10-15 років. За його словами, Москва «сподівається» на те, що західний світ рано чи пізно припинить підтримувати Київ і нібито відбудеться «корейський сценарій».

«Росія готується до двох-трьох років, а може навіть і до 10-15 років затяжної війни. Вона просто буде продовжувати бити по Україні, доки та не зламається», — наголосив Грант.

На його думку, окупанти розраховують на те, що західний світ не витримає і припинить підтримувати Україну, після чого відбудеться реалізація чогось на зразок «корейського сценарію» у вигляді поділу України на «українську державу і так звану Новоросію».

«Ось, чого вони прагнуть і на що сподіваються», — зазначив експерт.

Експерт також додав, що Росія проводить постійну мобілізацію. Ворог успішно виробляє засоби радіоелектронної боротьби та розвиває свою оборонну промисловість. Але разом з тим фіксується і падіння російської економіки.