Президент України Володимир Зеленський анонсував гучну історію, у якій фігуруватиме кум Путіна Віктор Медведчук  та його політична партія.

Про це він сказав у інтерв’ю акторові Станіславу Боклану на телеканалі “1+1”.

Коментуючи питання про свою “антиросійську риторику та дії”, Зеленський заявив, що не боїться втратити підтримку “у певних регіонах”.

“Я нічого не боюсь, бо мене не цікавить політичний рейтинг. Мене це більше не цікавить. Не цікавило і під час виборчої кампанії до ВР. Я спокійно до цього відношусь, бо розумію, що в мене будуть помилки. Вони не є проросійські чи антиросійські. Я у своїх словах говорю тільки про Україну”, – заявив він.

“То хто користується (проросійською) термінологією, щоб підвищити собі бали? … Партія пана Медведчука … Там ще є великі питання, чи це його партія. Чи там це тимчасове об’єднання. І хто вони такі… Є великі питання, звідки у них гроші на фінансування партії, на фінансування каналів. У нас є відповіді, об’єми кеша, звідки і з якої країни вони все це отримують. І це дуже буде гучна історія, яка дуже погано закінчиться”, – сказав президент.

Окрім того, Володимир Зеленський зауважив, що хоче познайомитись з Дональдом Трампом та «подивитись йому в очі»

 За словами Зеленського, США є стратегічним партнером України в багатьох галузях – в економіці, енергетиці, безпеці енергетичного сектору, незалежності, ОПК.

 «Дуже багато пунктів, про які ми повинні домовитись. І від них дуже багато залежить. Це дійсно підтримує Україну», – сказав президент. З

Зеленський зауважив, що хоче познайомитись з Трампом та «подивитись йому в очі». «З президентом треба зустрітись, познайомитись, подивитись в очі, сказати, що їх цікавить в Україні, ми скажемо – що нам потрібно від них. Ми не будемо стояти з протягнутою рукою, ми пропонуємо: інвестуйте в країну, нам потрібні більш дешеві гроші. Я розумію, що немає довіри до правоохоронної системи, але будемо над цим працювати», – зазначив він. 

 За словами президента, Україна має стати сильною країною. «І їхати просто сказати: “Будь ласка, дайте нам трошки грошей, ви така велика країна, ми будемо вас підтримувати” – ні, ми нормальна країна, у нас просто йде війна, ми сильна країна, і у нас дуже гарні люди, і не дурніші за будь-яку Америку. Тому давайте разом працювати. У вас є зацікавленість в економіці, в підприємствах, в землі, в енергетичному комплексі, тому давайте – давайте гроші, інвестуйте. Ми готові говорити з Америкою про бізнес між країнами. Є ще питання міжнародних відносин, питання припинення війни, очікуємо на їхню підтримку, але вони відверто підтримують», – підкреслив він.