Хороша РНБО. Згадали моїх улюблених персонажів.

Я ще так скромно нагадаю, раптом хтось не знає, що Литвинів є троє. Брати вони, пише жруналістка Ольга Решетилова у своєму Фейсбук.

Інший Литвин, той, що Петро, брат Володимира, генерал-лейтенант і екскомандувач 8-го армійського корпусу та командувач сектору “Д” АТО в серпні 2014 року, досі не дав повноцінних відомостей про те, чому підлеглі йому війська відійшли з позицій, щодо обставин потрапляння в полон полковника ЗСУ Івана Без’язикова і багатьох інших подій того страшного літа, до яких він причетний.

Нагадаю, Петро Литвин натомість у 2018 році був призначений послом України у Вірменії, де проявив себе абсолютно недієздатним дипломатом (який узагалі був сенс у цьому призначенні?) і був звільнений у 2019 році.

А ще один брат, теж генерал-лейтенант, Микола Литвин 11 років аж до жовтня 2014 року очолював прикордонну службу України. Тобто те, що так називалося, але на практиці виявилося зовсім неспроможним. Пам’ятайте зданий росіянам на початку червня 2014-го Луганський прикордонний загін? А війська РФ, які безперешкодно перетинали кордон? Чи допитував хтось Миколу Литвина про всі ці події? Ні. Натомість він написав книгу із красивою назвою “Лінія розмежування”.

Словом, роль Литвинів у новітній історії України ще зовсім не досліджена. Але я рада, що ми про них згадали, – підсумовує журналістка.

Хороша РНБО. Згадали моїх улюблених персонажів)

Я ще так скромно нагадаю, раптом хтось не знає, що Литвинів є троє….

Опубликовано Olha Reshetylova Четверг, 11 марта 2021 г.

Нагадаємо, днем раніше Данілов заявив, що РНБО доручила СБУ вивчити обставини ратифікації Харківських угод 27 квітня 2010 року та дії депутатів. За словами секретаря відомства, якщо СБУ вважатиме за необхідне, вона має відкрити провадження у 111 ст. КК Держзрада щодо відповідних осіб.

Данілов вважає, що голосування стало однією з причин окупації Криму і вплинуло на початок війни на Донбасі у 2014 році.

У цьому контексті Данілов згадав ім’я тодішнього голови Верховної Ради Володимира Литвина, а також одного «відомого олігарха».

У 2010 році за «Харківські угоди» голосували Рінат Ахметов, Андрій Деркач, Василь Хмельницький, Ігор Палиця, Віталій Хомутинник, Вадим Столар та інші. Ратифікацію підтримали 236 депутатів, з них 136 — представники Партії регіонів.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.