Сьогодні ультраправа партія «Нацкорпус» погрожує владі «відповіддю» після того, як 7 членів цієї партії відправили за рекет і вимагання в СІЗО.

«Наші подальші дії будуть спрямовані проти тих хто відправив наших хлопців за грати, а це президент Володимир Зеленський і керівник ОП Андрій Єрмак.

Зараз немає конкретної дати і місця де ми будемо протестувати. Але швидше за все це буде Офіс президента. Про свої подальші дії ми повідомимо в ЗМІ », – заявили в прес-службі Нацкорпуса.

Зазначимо, що відбулося це після того, як Шевченківський районний суд Києва обрав запобіжні заходи представникам “Нацкорпусу”. Активістів затримали 5 серпня за обвинуваченням у рекеті та створенні організованого злочинного угруповання.

Розглядати справу суд розпочав ще 6 серпня, однак засідання затягнулося до ночі. Станом на ранок 7 серпня запобіжні заходи обрали щодо всіх затриманих.

Запобіжні заходи активістам

Шевченківський районний суд обрав усім 7 представникам “Нацкорпусу” запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Вони перебуватимуть у СІЗО протягом наступних 60 діб.

Під вартою опинилися:
Іван Нікіфоров,
Сергій Козлюк,
Сергій Величко,
Олег Скрипка,
Кирил Крикунов,
Дмитро Колесніков,
Артем Субочев.

Підозрюваним інкримінують статті про створення злочинної організації, вимагання та протидію законній господарській діяльності.