У підриві автомобіля Павла Шеремета використовувалася аналогічна речовина, залишки якої знайшли у вилученій у Андрія Антоненко міні.

Про це повідомили в прес-службі Національної поліції України.

Такий висновок зробили слідчі, отримавши результати вибухотехнічної експертизи. Дослідження проводили фахівці Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, – додали в прес-службі.

Відомо, що згідно з висновком експертів, в корпусі міни фахівці знайшли залишки вибухової речовини на основі гексогену. Саме цей матеріал і був в основі саморобних вибухових пристроїв, за допомогою яких скоїли замах на вбивство косовського підприємця і підірвали авто журналіста Павла Шеремета.

На корпусі і всередині досліджуваного предмета експерти також виявили змішані біологічні сліди. Тому додатково фахівці встановлюватимуть їх приналежність. Слідство продовжується – наразі підозрюваним продовжено запобіжний захід.

Нещодавно ж Петро Порошенко заявив, влада через справу Шеремета, намагається дискредитувати наших бійців.

“Саме завдяки Збройним Силам України була збережена держава. Не папірцями меморандуму, яким саме виповнюється 25 років. А героїзму ЗСУ, який ми з вами відновили за останні 5 років. Не було армії у 2014-му – і зараз це одна з найсильніших армій в 2019-му році. Армія вмотивавана, готова захищати народ і свою землю», – наголосив Петро Порошенко.

«Якщо ми дамо дискредитувати нашу армію – це буде мати руйнівні наслідки для держави. 5-та колона долучилася до руйнайції армії. Вони оснащені телеканалами, які фінансуються з російського боку. Наших героїв, офіцерів, солдат, генералів намагаються запроторити за грати, створюючи відповідний інформаціний фон», – сказав лідер «Європейської Солідарності», саме на це вочевидь різко відреагував екс-депутат  Семен Семенченко:

“Ласкаво просимо в 37 рік”, пишуть вони. А вчора який рік був? 36 й? 35? Або садили не тих хто цілував Петру п’яту точку? А інакше б ви «ух!». Так? Підтримую вимоги, щоб обвинувачені змогли довести свою позицію на свободі. Але не вірю і не підтримую тих хто раптово «прозрів», хто помітив репресії тільки коли це торкнулося його, хто вчора ржав як кінь коли наших хлопців за волосся тягли в вертоліт і на депортацію, в СІЗО, били і ламали кістки.

Одного разу збрехавши та хто вам повірить? Ви брехали всі п’ять років, не помічали того, що твориться з вчорашніми побратимами, думали що близькість до реєстрового тіла буде тривати вічно. Я не можу об’єднуватися з посібниками українських гнид. Але можу вимагати поваги до волонтерів і добровольцiв. Вони мають не менше прав, ніж корупціонери типу Насирова. Більше. Набагато. Заважає закон? Змініть закон. Вони мають більше прав. Тому, що захищали країну, коли прийшла біда.