Не встиг президент України Володимир Зеленський звільнити Олексія Данілова з посади секретаря РНБО, як йому вже пророкують нову посаду. Так, відомо, що народні депутати подейкують, що він може піти по стопах Валерія Залужного та відправитись послом до європейської країни, найімовірніше до Норвегії. Проте, наразі офіційної інформації про призначення Данілова послом у Норвегії немає.

В той же час, колишній секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував своє звільнення та підбив підсумки роботи на раніше займаній посаді.

«4 роки 5 місяців 24 дні роботи на посаді Секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Роботи, якій віддавались до останку. Дні, за які не соромно. Години, які летіли блискавично. Дякую долі, що дала мені можливість служити своїй країні і своєму народові в час миру і в час війни», — написав він.

Данілов подякував президентові України за довіру і за можливість «бути причетним до написання Великої Історії в момент найбільшого випробування і найбільшого піднесення».

«Дякую нашій команді, яка проробила величезну роботу, створивши унікальні інформаційно-аналітичні системи, журналістам і справжнім професіоналам, усім тим, хто допомагав у нашій роботі. Як би важко не було, якою б безпросвітною не здавалася ситуація, ми працювали і будемо надалі працювати для України і задля України, вірили і віримо в нашу Перемогу», — зазначив екс-секретар.

При цьому він закликав «не боятися, ніколи і нікого, йти вперед і вірити в Україну, вірити в народ України».