У ніч на 7 вересня 2023 року російські окупанти атакували Сумщину та Одещину кількома групами ударних БпЛА типу “Shahed-136/131” з північного, південно-східного та південного напрямків (Курськ, Приморсько-Ахтарськ – рф, мис Чауда – ТОТ, Крим), повідомили в Повітряних Силах.

Усього зафіксовано пуски 33 “шахедів”, в основному – у напрямку південних районів Одеської області.

За результатами бойової роботи силами та засобами Повітряних Сил, у взаємодії із протиповітряною обороною Сил оборони України, знищено 25 “Shahed-136/131”.

Внаслідок атаки ворожих «Шахедів» в Одеській області пошкоджені об’єкти цивільної та припортової інфраструктури, елеватор та адміністративна будівля; водій вантажного автомобіля отримав легку травму ноги.

«Упродовж трьох годин російські терористи атакували ударними безпілотниками південь Одещини. Це вже четверта атака Ізмаїльського району за останні п’ять днів.

Внаслідок сьогоднішнього (7 вересня — ред.) нальоту «шахедів» у декількох населених пунктах пошкоджені об’єкти цивільної та припортової інфраструктури, елеватор, адміністративна будівля»,-заявив голова військової адміністрації Одеської області Олег Кіпер.

Однак погано спали цієї ночі й росіяни також. Так міський голова російської столиці заявив, що в ніч на 7 вересня Москву атакував дрон, безпілотник начебто збили у Раменському Московської області – неподалік міжнародного аеропорту «Жуковський».

Влада російського Ростова також заявила, що нібито в ніч на 7 вересня над територією області збили 2 безпілотники. У Ростові почалась пожежа, яку уже ліквідували.

Губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз заявив, що в ніч на 7 вересня над територією області збили безпілотник. Це уже третя російська область, де місцева влада заявляє про атаку БПЛА.