Президент України Володимир Зеленський не задекларував 5,1 млн грн доходів від купівлі цінних паперів, чим порушив закон “Про протидію корупції”, – повідомляють у петиції.

Петиція, зареєстрована 8 липня, із закликом до президента України Володимира Зеленського піти у відставку набрала більше ніж 27 тис. підписів із 25 тис., необхідних для розгляду.

Автором петиції є політолог Віктор Уколов.

“Ми, що підписалися нижче, закликаємо президента Володимира Зеленського виконати свою передвиборчу обіцянку і подати у відставку з посади президента України через порушення закону. 18 квітня 2019 року у програмі “Право на владу” кандидат у президенти Володимир Зеленський пообіцяв подати у відставку, якщо порушить закон”, – ідеться в петиції.

Порушенням зазначено те, що Зеленський не задекларував 5,1 млн грн доходів від купівлі цінних паперів, чим порушив закон “Про протидію корупції”.

“Звертаємося до пана президента із закликом дотримувати слова і подати у відставку або визнати, що за чотири дні до другого туру 18 квітня 2020 року він збрехав своїм виборцям. Володимир Олександрович неодноразово підкреслював, що відрізняється від старих політиків. Ми хочемо побачити підтвердження цим гучним заявам. Якщо пообіцяв – то іди”, – додали в петиції.

Дуже цікаво цю подію прокоментували журналісти із каналу Клименко-Тайм. Пропонуємо вам ознайомитися з їхньою думкою.

Фабула – Зеленський перед другим туром виборів президента говорив, що піде у відставку, якщо порушить закон. Порушив і не пішов. Порушив у тому, що допустив помилку в декларації, коли вносив в неї доходи від ОВДП. Помилка в чому технічна і Зеленський сам написав про неї.

Але автор петиції, порохобот Віктор Уколов, який відповідає за інформкампанії Порошенко, знайшов в цій історії гідну тему. Каже, тепер Зеленський повинен або піти, або признати, що збрехав.

Так що – чекаємо тепер інформпідтримки по новинах стосовно петиції на “5 каналі”, “Прямому”, “Еспрессо” і так далі.

Ну, а Зеленському треба бути акуратнішим у формулюваннях обіцянок. Петра Порошенка в квітні 2019 він переміг би і без таких абстрактних і пафосних обіцянок.

І відберіть вже у Порошенка базу, якою він накручує голоси під петиціями, пишуть журналісти.

Відомо, що Зеленський 2 липня отримав більше як 12 млн грн доходу від відчуження нерухомого майна.

Покупцем майна стала Кисіль Валентина Дмитрівна. Із декларації заступника голови парламентської фракції “Слуга народу” Юрія Киселя випливає, що його дружина Кисіль Валентина Дмитрівна є повною тезкою покупця майна Зеленського. Інформації про суттєву зміну майнового стану сім’ї нардепа Киселя на сайті Єдиного держреєстру декларацій поки немає.